قوانین ممبرز رئال

کاربرگرامی :

لطفا موارد زیر را به منظور استفاده بهینه از سرویس‌ها و خدمات ممبرزرئال به دقت ملاحظه فرمایید.ورود هر کاربر در هر زمان به وب‏‌سایت ممبرز رئال و استفاده ازهرگونه خدمات ارائه شده توسط ممبرز رئال به معنی آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین است . لذا نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات و ثبت سفارش در هر زمان توسط کاربر به منزله پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین ممبرز رئال است.

مفاد:

ماده ۱- ممبرز رئال :کلیه خدمات خود را به نشانی اینترنتی http://www.membersreal.ir  ارائه میدهد.

ماده ۲- مشتری: شخصی حقیقی یا حقوقی که با اطلاعات کاربری خود که در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین ممبرز رئال درج کرده است، اقدام به ثبت سفارش می‌نماید.

ماده ۳- روش ارتباطی مستند ممبرز رئال با مشتری، آدرس ایمیلی و شماره تلفنی است که قبلآ در فرم سفارش سامانه پرداخت آنلاین ممبرزرئال توسط مشتری ثبت گردیده است.

ماده ۴- روش ارتباطی مستند مشتریان با ممبرز رئال، آدرس ایمیل و تلفن تماس پشتیبانی مندرج در وبسایت ممبرز رئال است.

ماده ۵- توجه: قبل از درج اطلاعات خود از صحت آن اطمینان حاصل نماید. ارائه هرگونه خدمات به درخواست به واسطه آدرس ایمیلی و شماره تلفنی است که در فرم ثبت سفارش درج گردیده است. لذا ممبرزرئال اطلاعات دیگری را به رسمیت نپذیرفته و به این گونه درخواست ها ترتیب اثری داده نخواهد شد.

ماده ۶- جهت هرگونه درخواست،از طریق صفحه تماس با ما یا ارسال پیام ازطریق ایمیل سایت اقدام نمایید. رسیدگی به هرگونه درخواست یا ارائه خدمات پس از فروش توسط ممبرزرئال فقط با روش فوق امکانپذیر است.

ماده ۷- تذکر:هرگونه درخواست و سفارش خدمات ممبرز رئال برای افراد زیر ۱۸ سال ‌‏باید با اطلاع و اقدام والدین و یا قیم قانونی،صورت پذیرد.

ماده ۸- خدمات ثبت کانالهای تلگرامی با محتوای مجاز در ممبرزرئال رایگان است .اما میتوانید با پرداخت مبلغی نوع نمایش کانال خود را ویژه و کانالتان را درصدردیگرکانالهای رایگان قراردهید. قبل از هرگونه ثبت ادمین کانال الزامآ متعهد است کانال تلگرام خود را با موضوع مشخص با حداقل ۲۰ پست شامل :متن، عکس یا ویدئو مرتبط با موضوع کانال نشر نماید.

ماده ۹- ممبرز رئال از ارائه هرگونه خدمات به آن دسته کانال های تلگرامی با موضوع و یا محتوای مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور است.

ماده ۱۰- تذکر:در صورت مشاهده خلاف واقع صحت وسقم محتوای مجاز کانال ثبت شده در ممبرز رئال ضمن حذف فوری کانال خاطی تمامی عوابق ناشی و پیگرد های قانونی بعهده مالک یا مالیکین کانال مربوطه میباشد لذا ممبرز رئال هیچگونه مسئولیتی را نمیپذیرد.

ماده ۱۱- مشتری موظف است در زمان ثبت هرگونه سفارش مورد نظر خود، فرم سفارش خدمات مربوطه را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نمایند.در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست،سفارش مشتری قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

ماده ۱۲- قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌ها و خدمات ممبرز رئال ممکن است در هر زمان و بدون اطلاع قبلی تغییر یابد و استفاده مستمر کاربر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

ماده ۱۳-کلیه فعالیت های وب‏‌سایت ممبرز رئال مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران در چهارچوب قانون تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و متعاقبا کلیه کاربران و مدیران کانالهای تلگرامی نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین جرائم رایانه ای و فهرست مصادیق محتوای مجرمانه مربوط به کاربری می باشند. در این رابطه از ثبت کانال های با محتوای مغایر با ارزش ها و فرهنگ اسلامی ایرانی وتشدید کنندگان نظم اجتماعی معذوریم.

شرایط و قوانین افزایش ممبر

کاربرگرامی:

کلیه فعالیت های وب‏‌سایت ممبرز رئال مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران در چهارچوب قانون تجارت الکترونیکی و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و متعاقبا کلیه کاربران نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربری می باشند.قبل از هرگونه درخواست از صحت محتوای کانال خود اطمینان حاصل نمایید.درصورت اثبات فعالیت های مجرمانه ضمن توقف ارائه خدمات کلیه مسئولیت ها و عواقب به عهده مالک یا مالکین احتمالی کانال مربوطه میباشد.

۱-قبل ازهرگونه اقدام وسفارش پکیج عملیات پرداخت وجه ،قوانین،امکانات وخدمات پکیج مورد نظر را با دقت مطالعه نمایید.

۲-درمرحله سفارش پکیج نام آیدی ID کانال را در بخش مربوطه صحیح وارد نمایید.درصورت بروز اشتباه حتی غلط املایی و نوشتاری وغیره ممبرزرئال هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۳-فعالسازی وتکمیل سفارشات به دلیل بخش فرآیند انسانی ورعایت نوبت دهی دیگر سفارشات حداقل ۲ الی۵ روزکاری به طول می انجامد.لطفآ شکیبا باشید.

۴-ممبرز رئال تمامی تلاش خود رابه کارخواهد گرفت تا در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را تکمیل وتحویل نماید.اما مسئولیتی در قبال تکمیل سفارشات قبل از ۵ روز را نداریم.

۵-مشتری موظف است در زمان ثبت سفارش کانال مربوطه را از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تکمیل و تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

۶-ممبرزرئال خدمات افزایش ممبرخود را درچهارچوب قوانین شبکه پیام رسان تلگرام انجام میدهد. اماچنانچه پس ازافزایش وتحویل اعضای ممبرزرئال به جهت به روزرسانی ها (آپدیت ها) وسیاست های احتمالی توسط مالکین تلگرام فیلترینگ داخلی که خارج از اختیار ممبرزرئال و کلیه کاربران این شبکه باشد و ریزش اعضاء صورت بگیرد ممبرزرئال مسئولیتی ندارد.اما در صورت امکان همچنان پشتیبان کانال شما هستیم.

۷-مکانیزم افزایش ممبر وخدمات بازدید ممبرزرئال کاملا اختصاصی وانحصاری طبق قوانین شبکه پیام رسان تلگرام است. این خدمات در چارچوب سایت (http:www.MembersReal.com) امکان پذیراست .لذا ممبرزرئال هیچ عامل فروشی دیگری ندارد پس مراقب کلاه برداران با ترفندهای مختلف باشید.

۸-جهت سفارش افزایش ممبر وفقط لینک ID کانال شما که در بخش فرم سفارش درج میگردد الزامی است لذا ما به هیچ اطلاعات دیگری از شما و مخاطبین شما دسترسی نداریم.

۹-توجه: ممبرزرئال متعهد به ارائه خدمات فقط به آیدی ID کانال ثبت و ارسال شده مرتبه نخست است. لذا پس تکمیل و ارسال موفق آیدی کانال مربوطه به هیچ عنوان تغییر و یا اصلاح آیدی مذکور امکان پذیر نمی باشد.

۱۰-تذکر: مکانیزم افزایش ممبردر ممبرزرئال هزینه بردار است. لذا پس از ثبت درخواست و اجرایی شدن فرآیند تکمیل پروژه به هیچ عنوان امکان فسخ درخواست وعودت وجه پرداختی برای ممبرزرئال وجود ندارد.خواهشمندیم قبل ازهراقدام تصمیم قطعی خود را لحاظ کنید.

۱۱- توجه : پس از پرداخت در صفحه بانکی، دکمه تکمیل سفارش را بزنید در غیر اینصورت مبلغ کسر شده از حساب شما دوباره به حساب شما برگشت خواهد خورد و سفارش ناتمام و معلق خواهد ماند.

شرایط و قوانین بازدید محتوا

کاربرگرامی:

کلیه فعالیت های وب‏‌سایت ممبرز رئال مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران در چهارچوب قانون تجارت الکترونیک و همچنین قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان است و متعاقبا کلیه کاربران نیز موظف به رعایت شرایط و قوانین مربوط به کاربری می باشند.قبل از هرگونه درخواست از صحت محتوای کانال خود اطمینان حاصل نمایید.درصورت اثبات فعالیت های مجرمانه ضمن توقف ارائه خدمات کلیه مسئولیت ها و عواقب به عهده مالک یا مالکین احتمالی کانال مربوطه میباشد.

۱-تذکر:خدمات بازدیدمحتوا به کانالهایی ارائه میگردد که تعدادممبرهای عضو فعلی درکانال درخواست کننده قبلآ از طریق ممبرزرئال عضو شده باشند. لذا اگر ممبری از ممبرز رئال درکانال خود ندارید ابتدا از بخش افزایش ممبر درخواست ممبر نمایید.

۲-مدت خدمات بازدید ۳۰ روز شمسی شروع بازدید از ساعت ۸:۰۰ صبح الی ۱۲:۰۰ ظهر ــ ۱۳:۰۰ بعداظهر الی ۱۸:۰۰ عصر در یک روز میباشد.

۳-قبل ازهرگونه اقدام وسفارش پکیج عملیات پرداخت وجه ،امکانات و خدمات پکیج مورد نظر را با دقت مطالعه نمایید.

۴-درمرحله سفارش پکیج نام آیدی ID کانال را دربخش مربوطه درج نمایید.درصورت بروز اشتباه حتی غلط املایی و نوشتاری وغیره ممبرزرئال هیچگونه مسئولیتی ندارد.

۵-فعالسازی وتکمیل سفارشات به دلیل بخش فرآیند انسانی و رعایت نوبت دهی به سفارشات رزرو حداقل ۱ الی۲روزکاری به طول می انجامد.لطفآ شکیبا باشید.

۶-تیم ممبرزرئال تمامی تلاش خود رابه کارخواهد گرفت تا در سریع ترین زمان ممکن سفارش شما را تکمیل نماییم.اما مسئولیتی در قبال تکمیل سفارشات قبل از ۲روز را نداریم.

۷-مشتری موظف است در زمان ثبت سفارش کانال مربوطه را از وضعیت خصوصی (Private) خارج و تا زمان تکمیل و تحویل کامل سفارش در وضعیت عمومی (Public) قرار دهد.

۸-مکانیزم افزایش خدمات بازدید ممبرزرئال کاملا اختصاصی وانحصاری طبق قوانین شبکه پیام رسان تلگرام است.درخواست این نوع خدمات در چارچوب سایت (http:www.MembersReal.com) امکان پذیراست .لذا ممبرزرئال هیچ عامل فروشی دیگری ندارد پس مراقب کلاه برداران با ترفندهای مختلف باشید.

۹-جهت سفارش افزایش خدمات بازدید فقط لینک ID کانال شما که در بخش فرم سفارش درج میگردد الزامی است لذا ما به هیچ اطلاعات دیگری از شما و مخاطبین کانال شما دسترسی نداریم.

۱۰-توجه: ممبرزرئال متعهد به ارائه خدمات فقط به آیدی ID کانال ثبت و ارسال شده مرتبه نخست است. لذا پس تکمیل و ارسال موفق آیدی کانال مربوطه به هیچ عنوان تغییر و یا اصلاح آیدی مذکور امکان پذیر نمی باشد.

۱۱-تذکر:مکانیزم افزایش خدمات بازدید محتوا در ممبرزرئال فرآیند انسانی وهزینه برداراست لذا پس از ثبت درخواست و اجرای پروژه بازدید محتوای به هیچ عنوان امکان فسخ درخواست برای ممبرزرئال وجود ندارد.خواهشمندیم قبل ازاقدام به درخواست تصمیم قطعی خود را لحاظ کنید.

۱۲- توجه :پس از پرداخت در صفحه بانکی، دکمه تکمیل سفارش را بزنید در غیر اینصورت مبلغ کسر شده از حساب شما دوباره به حساب شما برگشت خواهد خورد و سفارش ناتمام خواهد ماند.